Rewolucja w Straszynie!

Marylin Bar, wcześniej znany jako One Way Restaurant wczoraj wieczorem przeżywał prawdziwe oblężenie. Powodem była emisja odcinka “Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler, w którym przemianę przechodził właśnie straszyński lokal.

rewolucje

fot.: kuchennerewolucje.tvn.pl
Magda Gessler w restauracji One Way tuż przed rewolucją

Z pizzerii podającej wszystko, co “się jada”, w stylowy bar z prawdziwymi amerykańskimi hamburgerami, payami i chyba najlepszymi na Pomorzu naleśnikami pancakes – Magda Gessler zmieniła knajpkę przy Starogardzkiej nie do poznania.

Ze znanych wcześniej w restauracji akcentów pozostała Marylin Monroe, ale z dodatku na ścianie wskoczyła na szyld i stała się główną wizytówką baru, który od października, kiedy nagrywany był program, nosi nazwę właśnie Marylin Bar.

Bar nadal serwuje pizze, ale to hamburger króluje w menu i w zamówieniach spływających na kuchnię. I dzisiaj to nie zamówienia z dowozem wypełniają dzień obsługi lokalu, a wizyty całych rodzin, ponieważ restauracja stała się przyjazna właśnie rodzicom z dziećmi. To one były też głównymi bohaterami uroczystej kolacji z Magdą Gessler tuż po rewolucji. Któż bowiem, jak nie dzieci jest największym miłośnikiem hamburgerów, słodkich placków i popcornu wyskakującego wprost z oryginalnej maszyny do prażenia kukurydzy?

Marylin Bar to restauracja rodzinna nie tylko dlatego, że zaprasza rodziców z dziećmi, ale prowadzona jest tez przez rodzinę. Kasia, Radek i 12-letni Kuba, również dzięki rewolucji, nareszcie cieszą się sobą każdego dnia. Przez 9 lat Radek spędzał cale miesiące zagranicą, bywając w domu niekiedy tylko kilka tygodni rocznie. To właśnie Kuba zaprosił do Straszyna Magdę Gessler, gdyż, jak mówił w programie, chciał, aby rodzina była nareszcie razem.

Jeszcze przed emisją odcinka Marylin Bar zyskał nowe życie i nowych klientów. Teraz, kiedy program obejrzało już kilka milionów widzów TVN, Straszyn może się spodziewać najazdu gości, właśnie za sprawą udanej rewolucji.

Menu i numer telefonu, który w najbliższych dniach może się okazać niezbędny do rezerwacji stolików, można znaleźć na stronie internetowej lokalu: http://www.onewaypizza.pl/

 

Plugin by:aAM
%d bloggers like this: